|
|
|
|
Het is alweer 7 jaar geleden dat ik na 21 jaar van de ene op de andere dag vastliep op mijn werk; een leuke administratieve baan bij de gemeente Zwolle met veel afwisseling. Er was ineens een niet definieerbaar gevoel, waar uiteindelijk het loopbaancentrum van mijn werkgever wel raad mee wist. Ik was toe aan iets anders. En 'dat anders' werd alles waarover u op deze website leest. Historing werd mijn nieuwe uitdaging. mijn missie: mensen actief heel veel plezier laten beleven aan hun eigen verleden.
Mijn naam is Henri Ringeling, leeftijd 47 jaar en woonachtig in Westenholte bij Zwolle. Bijna 25 jaar was ik werkzaam bij dezelfde baas, alwaar ik mij bezig hield met administratieve zaken. In de jaren 70 was kiezen voor een 'boekhoudfunctie' kiezen voor zekerheid. Maar in al mijn 'levensbagage' is één ding voor mij heel duidelijk geworden: de enige zekerheid in je leven is de dood. En van je leven moet je maken wat je kan. Dat is mijn credo. Vandaar mijn start met eenmanszaak Historing. Volledig autodidact. Voor niets van wat ik nu doe heb ik een opleiding genoten. Maar wel heb ik uit de diverse segmenten de waardevolle tips van experts zeer ter harte genomen. En dat doe ik nog steeds. Vanaf 1 februari 2009 is Historing mijn fulltime baan geworden. Per die datum heb ik ontslag genomen bij mijn werkgever. Naast mijn financiële opleiding heb ik ook een afgeronde communicatieopleiding. Verder heb ik enige jaren schrijfervaring opgedaan als freelance journalist bij Boom-Pers in Meppel. Mijn presentatie-ervaring bestaat uit het maken van een eigen radioprogramma bij Radio Zwolle en het geven van presentaties in het openbaar: 'Stappen in het verleden' en 'Muziek Nostalgiek'. Ik geniet vooral als ik zie dat anderen genieten van hetgeen ik hen kan bieden: soms een arm om iemand heen in moeilijke of eenzame tijden, soms gewoon een leuke mop of een goed intensief gesprek of het genot dat ik hen bied met mijn aanbod binnen Historing. Bij cursussen voor ondernemers, welke werden gegeven bij de Kamer van Koophandel is mij één ding duidelijk geworden: de meeste ondernemers die slagen zijn zij, die het met heel hun hart doen. De keuze om te beginnen met Historing is volstrekt voortgekomen uit mijn hart. Ik ben graag bezig met mensen, ben benieuwd naar hun drijfveren en ik hou van geschiedenis uit mijn tijd en die uit de tijd van mijn ouders. Dus volgens 'de wet van de KvK' zou ik in mijn opzet moeten kunnen slagen. En dat is dan ook gebeurd!
Het logo beeld een aantal dingen uit: de muzieksleutel voor het geluid, het filmrolletje voor het beeld, de ronde vorm voor de ring in Historing, het gezicht voor het individuele karakter van de producten van Historing en het microfoontje voor de te geven presentaties. Het filmbeeld breekt uit de ring ten teken dat ik flexibel wil zijn bij het aangaan van opdrachten. Alles is te leren en daarom is ieder voorstel op dit gebied welkom.
Historing is op werkdagen op afspraak geopend. Voor een afspraak kunt u bellen, mailen of faxen. Telefoon 038 - 85 09 555 of 06 - 53 11 42 18 E-fax 084 - 7 56 32 46 Postadres Dilleweg 16, 8042 GS Zwolle E-mail voor algemene informatie: historing@home.nl Webbeheerder: historing@home.nl |
|
U kunt een e-mailbericht met vragen of opmerkingen over deze website
verzenden aan
historing@home.nl.
|